Oathfeed Aksessuaarikabinett

Tere tulemast Oathfeed Aksessuaarikabinetti!

Tutvu kütkestava tumeda ja naiseliku elegantsi võludega. Olen Silvi Simberg, kellel on rikkalik kogemus ja taust jaekaubandusest, käsitööst, tarkvarast ja visionaarsest kunstist (ulmekunstnik).

Oathfeed Aksessuaarikabinett on pelgupaik neile, kes otsivad ebatavalist ilu, paik, kus pimedus ja naiselikkus sulanduvad täiusliku harmooniana. Kui alustasion Oathfeedi Stuudio et luua ja avaldada oma isiklikku kunsti, siis Aksessuaarikabinetis esitlen hoolikalt nopitud kütkestava valiku ehteid ja kingitusi, mis kõnetavad neid, kes julgevad sukelduda oma sisemusse.

Naudi enigmaatilist ja salapärast ilu, avastades minu hoolikalt valitud aardeid. Igaüks neist peegeldab tumeda ja naiseliku võlude ligitõmbavust. Kuna loon ka oma disainitud ehteid, olen põnevil, et jagada oma eripärase nägemuse olemust sinuga.

Julge olla sina ise minuga. Tere tulemast Oathfeed Aksessuaarikabinetti – võlu ja võlujõudude maailma!

Tootevalikus on kokkuostetud ehteid ja aksessuaare: kõrvarõngad, kaelakeed, käevõrud, käeketid, sõrmused, sallid, prossid.

Tootevalikusse lisandub aeg-ajalt ka Simbergi oma käsitööd, milles peamiselt kasutatakse materjalidena poolvääriskive ja roostevaba terast.

Oathfeed - Stuudio - aksessuaarikabinett - ishirubi - Silvi Simberg. Veebipood, kunst, muusika, stuudio.

Loe Lisaks