Oathfeed Stuudio

Oathfeed Stuudio on Silvi Simbergi poolt asutatud kunstistuudio ja kirjastus.

Kirjastus: ulmeromaan Eysin

Oathfeed – Epic Indoors Expeditions on kirjastanud esimese raamatu sarjast Eysin ACE (vt Amazon.de) nii trüki kui epub kujul. Hetkel on raamat saadaval ainult inglise keeles.

Eysin on plaanitud väljastada triloogiana. Lugu on 300 aastat tulevikus planeedil Maa, mis on kogenud natuke nihu läinud Eesian tulnukate tehnoloogilist invasiooni, mille tulemusel on inimesed üle võtnud võõrtehnoloogia ning õpivad seda kasutama.

Peategelane on noor naisterahvas, kes ühineb seda tehnoloogiat kasutava turva/militaar gildiga.

Muusika: kirjutamisest väljastamiseni

Silvi Simberg on Oathfeed Stuudio alt väljastanud oma kirjutatud muusikat ja laule. Projektid kogust niche tuntust nimede all nagu Shirubi Ikazuchi ja Eysin.

Lähemalt saab uurida-kuulata muusikaprojektide kohta Silvi Simbergi isikulehelt silvisimberg.ee/music/

Veebidisain: Oathfeed Aksessuaarikabinett

Silvi Simbergi Oathfeed Stuudio viimane projekt on veebipood, mille kaudu müüb kokku ostetud ehteid, mis sobivad kingituseks kui ka ise kandmiseks. Kollektsioonis on peamiselt erinevad stiilsed prossid ja sallid. Pakkuda on ka erinevaid üksikeksemplare kategooraitest nagu kõrvarõngad, käevõrud, käeketid, kaelakeed, sõrmused. Müüki tuleb ka omalooming.

“Veebipoe disain on olnud tore väljakutse – kogutud teadmistega wordpressist, CSSist ja muudest asjassepuutuvatest struktuuridest on teinud selle kogemuse üsna positiivseks tööks.

Loe Lisaks